Tvorba on-line obsahu

Máte co sdělit online světu, ale trochu tápete při tvrobě online obsahu? Nevadí, proto jsme tu my. Ať už chcete produktové fotografie pro váš eshop, promo fotografie pro váš web a sociální sítě, videa na YouTube nebo chcete točit podcast, umíme vám pomoct. 

Pomůžeme vám s výběrem nejvhodnější formy online obsahu podle vašeho cílení a prezentace a následně pro vás tento obsah společně s vámi vytvoříme.

Pokud se nechcete o technickou stránku tvorby online obsahu vůbec starat, pošleme k vám tým s potřebnou technikou, který se postará o celou technickou stránku věci a doručíme vám hotový materiál. 

Pokud chcete mít tvorbu trochu více pod kontrolou, je možné si pouze zapůjčit potřebnou techniku.

Video

video 2562034 1280

Video má mnohem větší zásah na vaše publikum na sociálních sítích, než například samotný text nebo fotografie s textem. Ať už jde o krátké spoty nebo dlouhá vzdělávací videa, jejich potencionální dosah je obrovský. Máte světu co sdělit a chcete to udělat prostřednictvím videa? Video pro vás natočíme, sestříháme a upravíme podle potřeb jednotlivých sociálních sítí. Na vás je tedy pouze to, rozmyslet si, co chcete svému publiku sdělit.

Podcasty

microphone 2618102 1280

Podcasty jsou akutálně nejvíce rostoucí online odvětvím a pokud chcete podpořit váš business, je to velmi zajímavá alternativa. U podcastu je nejdůležitější kvalitní audio. Toho jednoduše nedosáhnete nahráváním na telefon. Neokrádejte se o publikum a nechce technickou stránku podcastu na nás. Podcast je možné vytvořit buď jako audio, nebo je možné ho podpořit i videem z podcastu. 

Fotografie

woman 407168 640

Free Joomla! template by L.THEME