Kurzy a školení

Pořádáme také individuální i skupinové kurzy na následující témata:

Základy práce s DSLR

Kurz je ideální pro ty z vás, kteří si pořídili svoji první DSLR (případně bezzrcadlovku) a nemohou proniknout do tajů všech tlačítek, funkcí a nastavení. Cílem kurzu není vysvětlovat funkci jednotlivých tlačítek. K tomu slouží manuál. Cílem kurzu je, vám představit možnosti, které váš přístroj skýtá a naučit vás je smysluplně využívat. Tak, abyste měli fotoaparát pod kontrolou a ne obráceně. 

Základy práce v ateliéru

Pokud už ovládáte základní funkce fotoaparátu, něco už jste odfotili a láká vás fotografování v ateliéru, je tento kurz určen pro vás. Společně si ukážeme specifika práce v ateliéru, základní typy svícení a problémy, které můžou v ateliéru nastat. Samozřejmostí je i praktická část. 

Základy práce ve fotoeditoru

Post-process k digitální fotografii patří, ať se nám to líbí, nebo ne. Nemusí jít rovnou o pokročilé retuše reklamní fotografie. Už obyčejný ořez fotografie můžeme považovat za post-process. Základní úpravy a možnosti fotoeditoru si představíme a vyzkoušíme v tomto kurzu. Kurz není podmíněn žádným konkrétním fotoeditorem. Ať už tedy používáte, nebo chcete používat Photoshop, Zonew, Gimp ... Jste vítáni.  

Individuální kurz na zadané téma

Nezaujal vás žádný z výše uvedených kurzů, ale máte konkrétní problém? Napište nám, pokusíme se sestavit kurz vám přímo na míru. 

 

Free Joomla! template by L.THEME