Líbí se Vám tento článek? Abychom mohli podobné články tvořit, potřebujeme Vaši podporu. 

Pokud se Vám líbí naše práce, můžete se stát našimi patrony a podpořit naší práci 

 Patronem se můžete stát už za pár korun na https://www.patreon.com/totzi a získat tak i některé ze zajímavých benefitů. 

Patreon Featured

Ve světle aktuálních událostí se mimo jiné stala zajímavá věc. Spousta zaměstnanců, kteří dříve tuto možnost neměli dostali příležitost hojně si vyzkoušet všemi tak oblíbený homeoffice, čili práci z domova. Už pár let v tomto režimu funguju sám, takže si pojďme rozebrat jaká pro a proti má tato metoda práce.

Tags:

Internet. Je to tajemná zbraň s vesmírnou mocí. Větší než tajemnost je pouze moc této zbraně! :) Internet je určitě super záležitost, která kromě jiného umožnila pomalý přesun obsahu z klasických médií do prostoru, který je většinou zdarma. Not so fast gringo. Pojďme si trochu utřídit myšlenky o tom, jak moc zdarma internet a jeho obsah je.

Tags:

Movember asi většina z vás zná. Chlapi, co si v listopadu nechají narůst knír. Někteří z vás možná ví, že cílem akce je upozornit na problémy kolem rakoviny varlat a prostaty. A někteří z vás možná ví, že to není jen o tom nechat si narůst knír, ale i o možnosti přispět na konto Movemberu. Jak jsem se k celému Movemberu postavil já? Dozvíte se v článku.

Motorky :) V určité části života objekt zájmu asi většiny chlapců a mužů. Ženy. V určité části života objekt zájmu asi většiny chlapců a mužů :) Tak proč to nespojit, řekl jsem si. Tohle jsme fotili už před nějakou dobou v létě, ale kvůli svatbám jsem se k tomu dostal až teď. Takže můžete mrknout

Free Joomla! template by L.THEME